Barruko zuntz kablea

  • 2.0mm SX MM Fiber Optic Patch cord

    2,0 mm-ko SX MM zuntz optikoko adabaki kablea

    ZUNTZ OPTIKOKO KABLEA-MM (OM2, OM3, OM4)

    Adabaki kablea zuntz optikoko kable bat da, gailu bat beste bati konektatzeko seinalea bideratzeko.Normalean, 4 motatako konektorea daude: FC/SC/LC/ST.. 2 motako ferrula: PC, UPC.

    FC Konexio Finkoa esan nahi du.Harizko kanoi-etxe baten bidez finkatzen da.FC konektoreak, oro har, metalezko karkasa batekin eraikitzen dira eta nikelez estalita daude.

  • 3.0mm G652D Fiber Optic Patch cord

    3,0 mm-ko G652D zuntz optikoko adabaki kablea

    Adabaki kablea zuntz optikoko kable bat da, gailu bat beste bati konektatzeko seinalea bideratzeko.Normalean, 4 motatako konektorea daude: FC/SC/LC/ST.. 3 motako ferrula: PC, UPC, APC...

    FC Konexio Finkoa esan nahi du.Harizko kanoi-etxe baten bidez finkatzen da.FC konektoreak, oro har, metalezko karkasa batekin eraikitzen dira eta nikelez estalita daude.