Zuntz Loopback

  • SC/APC Simplex Fiber optic Loopback

    SC/APC Simplex Zuntz optikoko Loopback

    ● Sartze-galera baxua, itzulera-galera handia

    ● Erabiltzaile atsegina, Tamaina trinkoa

    ● PVC edo LSZH jaka

    ● PC/UPC/APC leuntzea

    ● Trukagarritasun eta errepikagarritasun ona

    ● Telcordia GR-326-CORE Zehaztapena bete

    ● % 100 funtzionalki probatuta, errendimendua eta osotasuna bermatuz

    ● Fast Ethernet, Fibre Channel, ATM eta Gigabit Ethernet-ekin bateragarria

    ● G657.A1 ,G657.A2 zuntza aukeratu daiteke.0,9 mm edo 2,0 mm