Zuntz-konektore azkarra

  • FTTH SC/APC Single Mode Optical Fiber Cable Quick Fast Connector Adapter for Drop Cable Installation Project

    FTTH SC/APC Modu bakarreko zuntz optikoko kablea Konektore azkarra azkarreko egokitzailea Drop Cable Instalazio Proiekturako

    Aplikazio:

    1. FTTH proiektua erabilgarri
    2. Eremu instalagarria
    3. Azkarra, erraza, zehatza
    4. Errentagarria
    5. Eramangarria
    6. Instalazioa 2 minutu baino gutxiago
    7. Errendimendu optiko fidagarria eta handiagoa
  • FTTH SC/APC Optical Fast Connector

    FTTH SC/APC Konektore Optiko Azkarra

    Konektore azkarra (" No-Polish Connector ", "Pre-Polish Connector" edo " Fast Connector ") instalatzeko erraza den gailua da.Ez da tresnarik edo plantillarik behar.Unibertsala da 250um / 900um / 2.0mm / 3.0mm / Kable laurako.

    Eremuan muntatzeko zuntz optikoko konektore mekanikoa (FMC) konexioa errazteko diseinatuta dago, fusio-makina bat egin gabe.Konektore hau muntaketa azkarra da, eta zuntza prestatzeko tresna arruntak baino ez ditu behar: kableak kentzeko tresna eta zuntz-hautsa.Konektoreak Fiber Pre-Embeded Tech hartzen du zeramikazko ferrule eta aluminiozko aleaziozko V-arteka batekin.Gainera, alboko estalkiaren diseinu gardena eta horrek ikuskapen bisuala ahalbidetzen du.

    Errendimendu handiko zuntz optikoko konektore mekanikoa erabiltzeko erraza.Asko erabil daiteke FTTH kable bidezko konexioan eta interkonexioan