2,0 mm-ko SX MM zuntz optikoko adabaki kablea

Deskribapen laburra:

ZUNTZ OPTIKOKO KABLEA-MM (OM2, OM3, OM4)

Adabaki kablea zuntz optikoko kable bat da, gailu bat beste bati konektatzeko seinalea bideratzeko.Normalean, 4 motatako konektorea daude: FC/SC/LC/ST.. 2 motako ferrula: PC, UPC.

FC Konexio Finkoa esan nahi du.Harizko kanoi-etxe baten bidez finkatzen da.FC konektoreak, oro har, metalezko karkasa batekin eraikitzen dira eta nikelez estalita daude.


Produktuaren xehetasuna

Produktuen etiketak

Adabaki kablea zuntz optikoko kable bat da, gailu bat beste bati konektatzeko seinalea bideratzeko.Normalean, 4 motatako konektore daude: FC/SC/LC/ST.. 2 motako ferrula: PC, UPC,

FC Konexio Finkoa esan nahi du.Harizko kanoi-etxe baten bidez finkatzen da.FC konektoreak, oro har, metalezko karkasa batekin eraikitzen dira eta nikelez estalita daude.

FC konektoreak...

Fiber Optic Patch cord09

SC Subscriber Connector-ek esan nahi du: helburu orokorreko push/pull style konektorea.Atxikitzeko konektore karratu bat da, push-pull mugimendu sinple batekin eta giltzaduna da.

SC konektoreak...

Fiber Optic Patch cord08

LC adabaki kablea zuntz optikoko kablea da, gailu bat beste bati konektatzeko seinalea bideratzeko.LC Lucent Connector esan nahi du.Forma-faktore txikiko zuntz optikoko konektorea da, SCaren tamainaren erdia.

LC konektoreak...

Fiber Optic Patch cord00

ST Straight Tip esan nahi du: askatzeko baioneta estiloko konektore azkarra.ST konektoreak zilindrikoak dira, biraka-blokeoaren akoplamendua dutenak.Putz-in eta twist motak dira

ST konektoreak...

Fiber Optic Patch cord010

PC kontaktu fisikoa esan nahi du.PC konektorearekin, bi zuntzak konektore lauarekin egiten duten bezala elkartzen dira, baina muturreko aurpegiak leundu egiten dira apur bat kurbatuak edo esferikoak izateko.Horrek aire hutsunea ezabatzen du eta zuntzak kontaktuan jartzera behartzen ditu

Fiber Optic Patch cord011

UPC Ultra Physical Contact (Ultra Physical Contact) esan nahi du.Amaierako aurpegiei leunketa luzatua ematen zaie gainazaleko akabera hobea izateko.Konektore hauek sarritan erabiltzen dira digital, CATV eta telefonia sistemetan.

Fiber Optic Patch cord012

Ezaugarriak

IEC, Telcordia GR-326-CORE, YD-T 1272.3-2005, estandarra betez

Sartze-galera txikia, itzulera-galera handia

Konexio trinko handikoa, funtzionatzeko erraza

Sinesgarritasun eta egonkortasun handia

Ona errepikagarritasunean eta trukagarritasunean

Aplikazio

Proba ekipoak

FTTX+LAN

Zuntz optikoko CATV

Komunikazio-sistema optikoa

Telekomunikazioa

Zehaztapena

1. Tight-buffered kablearen zehaztapena
Profilaren ikuspegia:

1.Tight-buffered Cable Specification

2. Zuntz Parametroa

ITEM PARAMETROA
Zuntz mota OM1OM2, OM3, OM4
Nukleoaren diametroa 50+ 2.5
Oinarrizko Ez-Zirkulartasuna <=% 5,0
Estalduraren Diametroa 125,0+1.0um
Estaldura Ez-Zirkulartasuna <=% 1,0
Estalduraren Diametroa 245+7
Estaldura-estalduraren kontzentrismo-errorea <=12.0um
Estaldura Ez-Zirkulartasuna <=6,0um
Core-Cladding kontzentrikotasun errorea <=1,0um
Atenuazioa 850 nm <=2.3
1300 nm <=0,6
Zenbakizko irekidura (NA) 0.200+ 0,015
Urratsa (neurri bikoitzeko batez bestekoa) <=0,10 dB
IrregulartasunakZuntzaren luzera eta puntu etena <=0,10 dB
Atzera-dispertsio-koefizientea (neurri bikoitzeko neurketa) <=0,08 db/km
OFL banda zabalera(MHz.km)   OM2 OM3 OM4
850 nm >=700 >=1500 >=3500
1300 nm >=500 >=500 >=500
Banda-zabalera modala eraginkorra @ 850 nm (MHz.km) >=950 >=2000 >=4700
Aplikazioaren laguntzaren distantzia aktibatuta OM2 OM3 OM4
10 Gigabit Ethernet SX 850 nm (m) 150 300 550
Gigabit Ethernet SX 850 nm (m) 750 1000 1100
Gigabit Ethernet LX 1300 nm (m) 600 600 600
40&100 Gigabit Ethernet 850 nm (m)   100 150

3. Kablearen Parametroak

ITEM PARAMETROA
Kanpoko kablea Kanpo Diametroa 0.9/2.0/3.0mm aukerakoa
Materiala PVCa
Kolore Laranja
Barruko kablea Kanpo Diametroa 0,9 mm-ko buffer estua
Materiala PVCa
Kolore Zuria (SX) Zuria eta laranja (DX)
Erresistentzia Sinplea 100N
Duplexa 200N
Droga garaiak 500
Funtzionatzeko Tenperatura -20~+60
Biltegiratze Tenperatura -20~+60

4. Konektorearen zehaztapena

ITEM PARAMETROA
Konektore mota LC/UPC,SC/UPC, FC/UPC, ST/UPC.Aukerakoa
Zuntz modua  OM2, OM3, OM4
Uhin-luzera eragilea 850, 1300 nm
Proba uhin-luzera 850, 1300 nm
Txertatze-galera <=0,2 db
Itzulera galera >=35db
Errepikagarritasuna <=0,1
Trukagarritasuna <=0,2 dB
Iraunkortasuna <=0,2 dB
Zuntzaren Luzera 1m,2m….. edozein luzera aukeran.
Luzera eta tolerantzia 10 cm
Funtzionamendu-tenperatura -40C ~ +85C
Biltegiratze Tenperatura -40C ~ +85C

5. Irudia erreferentzia gisa

1.Tight-buffered Cable Specification1


  • Aurrekoa:
  • Hurrengoa:

  • Idatzi zure mezua hemen eta bidali iezaguzu